Najobéznejší súťažiaci na Sihle: V detstve hviezda reklám na jedlo!

Peter Bečka stihol v krátkom čase pribrať až 70 kilogramov.

Predstavujeme vám súťažiacich, ktorí sa u Bučkovcov zbavujú nadbytočných kíl. Na Sihle sa už totižto začalo chudnúť, šou Slnko, seno, slanina štartuje už najbližší pondelok. Ako sme už avizovali, nebude to mať ani jeden zo súťažiacich jednoduché. Motivácia zbaviť sa nadbytočných kíl však bude veľká, okrem prijateľnejšej postavy každý jeden z nich bojuje aj o výhru 10 000 eur! Tú si však domov odnesie iba ten, kto schudne najviac.

Aj SBS-kár Peter Bečka má z čoho zhadzovať. Na farme nesie nepopulárny titul najobéznejšieho súťažiaceho a ak sa ho chce do konca šou zbaviť, má čo robiť. Peter však vážil ešte pred piatimi rokmi „iba“ 130 kilogramov a na váhe začal naberať po tom, čo stratil prácu. „Pribral som vlastným pričinením. Stratil som prácu, zlenivel som. Nemal som auto, tak som sedel iba doma a nikam som nechodil,“ spytuje si svedomie.

Dnes to s ním vôbec nevyzerá dobre a k nadmernej váhe sa pochopiteľne pridali aj zdravotné problémy. „Mám cukrovku,“ priznáva, no práve tu nachádza ďalšiu motiváciu schudnúť: „Doktori mi povedali, že ak schudnem, cukrovky sa zbavím.“ Hranicu, ktorú by chcel na farme podliezť je 170 kíl, čím by schudol vyše 30 kilogramov. Času však nebude mať veľa, aj keď bude tréning mimoriadne náročný. 

Slnko, seno, slanina už od pondelka 24. júna o 20:30 na Jojke!

Používaním stránok prevádzkovaných TV JOJ súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.